Ogłoszenie

Dostępny jest drukowany program ESO Supernova

5 kwietnia 2018

W ciągu ostatnich miesięcy ekipa ESO Supernova przygotowywała program dla nowego Planetarium & Visitor Centre, które zosytanie otwarte dla publiczności 28 kwietnia 2018 r. Z przyjemnością ogłaszamy, że drukowana wersja programu jest już dostępna, stanowiąc uzupełnienie wersji online , której można używać do bezpośredniego rezerwowania miejsc.

Program zawiera informacje o szeregu seansów w planetarium, wycieczek z przewodnikiem i warsztatów edukacyjnych oferowanych przez ESO Supernova. Wskazuje także specjalne wydarzenia dla publiczności, takie jak prelekcje popularnonaukowe, koncerty i wiele więcej. Dodatkowe informacji można znaleźć w komunikacie prasowym na temat internetowej wersji programu.

Drukowany program będzie dystrybuowany w różnych turystycznych miejscach, hotelach i wśród innych partnerów, aby zapewnić, że nasze niesamowite Planetarium & Visitor Centre dotrze do tak szerokiej publiczności, jak to tylko możliwe. Będzie także dostępny w samym ESO Supernova oraz jest możzliwy do pobrania tutaj.

Więcej informacji

ESO Supernova Planetarium & Visitor Centre

ESO Supernova Planetarium & Visitor Centre jest efektem współpracy pomiędzy Europejskim Obserwatorium Południowym (ESO), a Heidelberg Institute for Theoretical Studies (HITS). Budynek stanowi darowiznę od niemieckiej fundacji Klaus Tschira Stiftung (KTS), natomiast za prowadzenie placówki odpowiada ESO.

Linki

Kontakt

Tania Johnston
ESO Supernova Coordinator
Garching bei München, Germany
Tel: +49 89 320 061 30
Cell: +49 170 867 5293
Email: tjohnsto@eso.org

Oana Sandu
Community Coordinator & Communication Strategy Officer
ePOD
Tel: +49 89 320 069 65
Email: osandu@partner.eso.org

O ogłoszeniu

Identyfikator:ann18025

Zdjęcia

Image of front cover of programme
Image of front cover of programme
Po angielsku
Image of front cover of programme (German version)
Image of front cover of programme (German version)
Po angielsku