ann12020-uk — Сповіщення

Science in School №22 вже вийшов!

19 березня 2012 р.

Останній номер журналу Science in School наразі безкоштовно доступний в Інтернеті та на папері. Як завжди, цей європейський журнал, присвячений викладачам та освітянам, пропонує безліч цікавих статей та заходів для учнів.

Номер 22 дає ближчий погляд на справжню науку судово-медичної експертизи, а також на те, як учні можуть зробити генетичну дактилоскопію в школі. У тому ж ключі стаття пояснює, як можна зробити свій власний мікроскоп. У статті "Використання енергії Сонця" ви можете дізнатися, як працює реактор злиття елементарних частинок токамак. В той час інші статті описують природне виробництво водню бактеріями, дослідження глобального потепління в Антарктиці, пристрасть одного вченого в галузі астрономії та настанови щодо виготовлення та запуску саморобної паперової ракети. Ви також можете дізнатися про останній Конкурс Європейської Спілки Молодих Учених, на якому учасники EIROforum, в тому числі ESO, надають великі призи.

Science in School видається EIROforum, котрий є співпрацею між вісьмома європейськими міжурядовими науково-дослідними організаціями, серед яких присутня ESO. Журнал адресований викладачам різних наукових дисциплін зі всієї Європи: виділення найкращих на царинах викладання та передових досліджень.

Ви можете знайти безліч статей, а також версії їх перекладів на багатьох європейських мовах. Ви також можете добровільно перекладати статті із Science in School вашою рідною мовою для публікацій в Інтернеті. Будь ласка, зверніться до посібника на сторінці сайту Science in School.

Посилання

Про сповіщення

ID:ann12020

Зображення

Science in School - Issue 22 - Spring 2012
Science in School - Issue 22 - Spring 2012