ann12038-uk — Сповіщення

Інформація для ЗМІ: церемонія закладки першого каменю в фундамент розширення штаб-квартири ESO

31 травня 2012 р.

11 червня 2012 в 18:00 в штаб-квартирі Європейської Південної Обсерваторії в Гархінзі біля Мюнхену (Німеччина) відбудеться церемонія з нагоди закладки першого каменю у фундамент нового великого розширення будівлі ESO.

Нова офісна будівля новаторського стилю, спроектованого архітекторами із Auer+Weber+Assoziierte, дозволить ESO в одному місці розмістити всіх своїх співробітників, що працюють у Гархінзі в тимчасових офісах або в інших будівлях наукового містечка. Будівля буде колискою технологічних новацій, необхідних для амбітних проектів ESO, таких як Європейський Надзвичайно Великий Телескоп (докладніше можна ознайомитися тут: eso1215).

Подія збігається із засіданням керівного органу ESO - Ради ESO, котре відбудеться в Гархінзі. На ньому будуть присутні представники країн-учасниць ESO, Генеральний Директор ESO, а також представники місцевих органів влади та адміністрації Гархінгу.

Запрошуються представники ЗМІ. Будь ласка, зареєструйтесь, відправивши лист на information@eso.org, вказавши вашу організацію. Інтерв'ю будуть доступні із Президентом Ради ESO Хав’єром Барконсом, із Генеральним Директором ESO Тімом де Зеу, із архітектором і головним виконавчим директором Auer+Weber+Assoziierte Філіппом Ауером та із керівником проекту розширення штаб-квартири ESO Крістофом Хауптом.

Контакти

Oleg Maliy
NGO Zaporozhye Astronomical Club Altair
Zaporozhye, Ukraine
Телефон: +380 67 1371070
Email: astroclubzp@gmail.com

Douglas Pierce-Price
Public Information Officer, ESO
Garching, Germany
Tel: +49 89 3200 6759
Email: dpiercep@eso.org

Lars Lindberg Christensen
Head, ESO education and Public Outreach Department
Garching bei München, Germany
Tel: +49-89-3200-6761
Cell: +49-173-3872-621
Email: lars@eso.org

Про сповіщення

ID:ann12038

Зображення

Візуалізація нового розширення штаб-квартири ESO (ніч)
Візуалізація нового розширення штаб-квартири ESO (ніч)