Сповіщення

Інформація для ЗМІ: Запрошення на науковий семінар ESO@50

15 червня 2012 р.

Представники ЗМІ запрошуються для участі в науково-практичному семінарі ESO@50, котрий буде організовано в рамках святкування 50-річчя Європейської Південної Обсерваторії. ESO@50 відбудеться між 3 та 7 вересня 2012 року в штаб-квартирі ESO в Гархінзі біля Мюнхена (Німеччина). В ньому приймуть участь деякі із найбільш видатних вчених Європи та всього світу.

Під час 5-денного семінару журналісти матимуть можливість приєднатися до астрономів, щоб отримати огляд основних наукових тем, які одержали значний розвиток завдяки спостереженням на телескопах ESO, котрі посприяли значному прогресу в області астрономії, від досліджень Сонячної системи і до фундаментальної фізики. Також будуть також представлені перспективи вирішення наукових проблем на найближчі десятиліття.

Також буде можливим інтерв'ю із учасниками.

Серед запрошених доповідачів:

  • Річард Елліс: Внесок ESO в наземну астрономію
  • Марійн Франкс: Скупчення із великим червоним зсувом та протоскупчення
  • Рейнхард Гензель: Центр Чумацького Шляху
  • Aльвіо Ренціні: Як ESO змінила астрономію в Європі

Із повним списком можна ознайомитися тут.

Ведучим семінару буде професор Тім де Зеу, Генеральний Директор ESO, який виступить із доповіддю про плани ESO на наступні п'ятдесять років.

Інші "бонуси" будуть містити презентації про результати перших спостережень із ALMA, про останні неопубліковані дані від VLT, VLTI та обсерваторії Ла Сілла, про перспективи науки із E-ELT.

Зацікавлені представники ЗМІ до 30 червня 2012 року можуть подати заявку на участь через електронну адресу information@eso.org. На жаль, медіа-присутність на семінарі обмежується через обмаль місць. Ми закликаємо журналістів зареєструватися якомога раніше, оскільки кількість місць буде виділена згідно із послідовністю реєстрацій.

Для отримання додаткової інформації, дивіться веб-сторінку семінару ESO@50: http://www.eso.org/sci/meetings/2012/ESOat50.html.

Контакти

Richard Hook
ESO, La Silla, Paranal, E-ELT and Survey Telescopes Public Information Officer
Garching bei München, Germany
Tel: +49 89 3200 6655
Mobile: +49 151 15 37 35 91
Email: rhook@eso.org

Про сповіщення

ID:ann12045

Зображення

ESO@50 scientific workshop poster
ESO@50 scientific workshop poster
тільки на англійській