ann12047-uk — Сповіщення

Science in School № 23 вже вийшов!

18 червня 2012 р.

Останній номер журналу Science in School наразі безкоштовно доступний в Інтернеті та на папері. Як завжди, цей європейський журнал, присвячений викладачам природничих наук та освітянам, пропонує безліч цікавих статей та заходів для учнів.

У №23 розглянуто багато цікавих тем, у тому числі науково-природничі освітні проекти, в рамках яких учні у школах можуть створити свій власний радіотелескоп та сейсмограф, або вивчити на уроках сонячні та місячні затемнення. Передова наука також присутня в статтях про дослідження того, як рак може бути викликаний розривом хромосом на частини, і чому деякі люди народжуються із ознаками обох статей. Інші статті пояснюють, як сонячні батареї можуть запропонувати альтернативне джерело енергії. Такоє є доповідь вчителя про відвідини CERN. Крім того, читачі можуть дізнатися про те, що математика присутня навіть там, де на неї навіть не очікували, та про те, як експедиція в Антарктиду може допомогти у плануванні польоту на Марс.

Science in School видається EIROforum, котрий є співпрацею між вісьмома європейськими міжурядовими науково-дослідними організаціями, серед яких присутня ESO. Журнал адресований викладачам різних наукових дисциплін зі всієї Європи: виділення найкращих на царинах викладання та передових досліджень.

Ви можете знайти безліч статей, а також версії їх перекладів на багатьох європейських мовах. Ви також можете добровільно перекладати статті із Science in School вашою рідною мовою для публікацій в Інтернеті. Будь ласка, зверніться до посібника на сторінці сайту Science in School.

Посилання

Про сповіщення

ID:ann12047

Зображення

Science in School — Issue 23 — Summer 2012
Science in School — Issue 23 — Summer 2012
тільки на англійській