ann12061-uk — Сповіщення

Повідомлення для преси: Запрошення на урочистості до 50-ти річчя Європейської Південної Обсерваторії на 11 жовтня 2012

18 вересня 2012 р.

ЩО
Представники ЗМІ запрошуються для участі у якості робочих журналістів на урочистий захід святкування 50 років від дня підписання Конвенції ESO в 1962 році, яка утвердила Європейську Південну Обсерваторію (ESO).

ХТО
Генеральний Директор ESO професор Тім де Зеу та Голова Ради ESO професор Ксавьє Барконс будуть вітати міністрів та представників країн-учасниць та приймаючої країни Чилі, а також Раду ESO, представники комітетів ESO, попередніх Генеральних Директорів ESO, відомих астрономів та інших людей, котрі відіграли ключові ролі в ESO.

ЧОМУ
Подія святкує перші 50-ть років найпродуктивнішої наземної обсерваторії. Серед основних моментів вечору будуть:

  • Виступи професора Брайана Шмідта, лауреата Нобелівської премії із фізики 2011 року та професора Тіма де Зеу, Генерального Директора ESO;
  • Виступи професора д-ра Аннет Шаван, федерального міністра освіти та наукових досліджень Німеччини та д-ра Вольфганга Хойбіша, державного міністра науки, досліджень та мистецтва Баварії;
  • Пам'ятний захід, присвячений створенню заготовки для дзеркала Європейського Надзвичайно Великого Телескопа.

Запити на інтерв'ю матимуть місце в ході заходу. Місце для інтерв'ю буде доступне для журналістів під час та відразу після події. Буде можливість учтивої фото та кінозйомки із місця близько до сцени, а також в ході вітання гостей (18:30-19:30). Звукове забезпечення (аналогове XLR) може бути надане за запитом.

КОЛИ і ДЕ
Захід пройде 11 жовтня 2012 року від 18:30 до 23:00 в Королівській Залі Мюнхенської Резиденції в Німеччині (Residenzstraße 1, 80333 München). Біля Резиденції нема місць автомобільного паркування.

АКРЕДИТАЦІЯ
Акредитація ЗМІ надається офіційним представникам преси. Щоб отримати акредитацію, представники засобів масової інформації повинні представити наступну інформацію до 28 вересня 2012 року на адресу information@eso.org:

  • посвідчення належності до засобу ЗМІ
  • повне ім'я
  • номер паспорта
  • громадянство

Якщо вам потрібна віза для в'їзду до Німеччини, будь ласка, запитайте офіційне запрошення. Більш детальна інформація про візи у Німеччину наведена тут.

Зверніть увагу, що із міркувань безпеки, представники ЗМІ зможуть отримати доступ до заходу за умови, якщо вони отримали акредитацію заздалегідь. Стіл реєстрації ЗМІ в останню хвилину буде доступний на місці на період 17:30-19:30. Акредитовані журналісти повинні пред'явити свої паспорти та забрати свої перепустки (бейджики). ЗМІ повинні носити свої бейджики, щоб їх було видно в будь-який час під час заходу.

Присутність ЗМІ на урочистостях буде обмежена через брак місць. Тому ми рішуче закликаємо журналістів зареєструватися якомога раніше.

ПРЕС-ЦЕНТР
Буде організовано прес-центр для всіх журналістів, акредитованих висвітлювати дану подію. Прес-центр буде оснащений електричними розетки для персональних комп'ютерів, ноутбуків та безкоштовним доступом в Інтернет. Будуть присутні працівники відділу громадської інформації ESO, щоб надавати потрібну інформацію та відповідати на запити та прохання про інтерв'ю.

Новини пов'язані із урочистостями, будуть опубліковані на сайті: http://www.eso.org/public/ukraine/news/ Прес-реліз, котрий заплановано на 12 жовтня, буде вміщувати фотографії подій.

Представникам ЗМІ під час подій пропонується використовувати соціальні медіа, вживши хештег #ESO50years.

Для подальшої інформації про 50-ту річницю ESO, просимо переглянути наступну сторінку.

Посилання

Контакти

Lars Lindberg Christensen
Head, ESO education and Public Outreach Department
Garching bei München, Germany
Tel: +49-89-3200-6761
Cell: +49-173-3872-621
Email: lars@eso.org

Про сповіщення

ID:ann12061

Зображення

Munich Residenz Kaisersaal, Germany
Munich Residenz Kaisersaal, Germany
тільки на англійській