ann12063-uk — Сповіщення

Данина пошани неоспіваним героям ESO

24 вересня 2012 р.

Із нагоди свого 50-річчя, Європейська Південна Обсерваторія (ESO) випускає відео із назвою "Tribute to ESO’s Unsung Heroes", присвячене її минулим та теперішнім співробітникам - людям, котрі своєю пристрастю, відданістю та професіоналізмом привели ESO від сміливої ​​мрії у 1962 році до реальності найбільш продуктивної наземної обсерваторії сьогодення.

Хоча вони часто залишаються за кадром, це ті люди, котрі завдяки своїй повсякденній роботі вивели організацію у число кращих та сприяють досягненню амбітних програм. Від адміністративного персоналу та керівництва до кухарів та водіїв, від астрономів до інженерів... Всі в ESO є неоспіваними героями. Ми запрошуємо вас зустрітися із деякими з них у цьому фільмі.

Відео складається з набору фотографій, більшість із яких були зроблені маститим редакційним та професійним фотографом Максом Александером, який перебував із візитом на місцях розташування об’єктів ESO сайтів в рамках проекту, присвяченого річниці Європейської Південної Обсерваторії. Дане відео вперше було продемонстроване під час щорічної зустрічі персоналу, котра відбулася 11 вересня 2012 року в штаб-квартирі Європейської Південної Обсерваторії в Німеччині. Музика написана Джоном Стенфордом (johnstanfordmusic.com)

Посилання

Контакти

Lars Lindberg Christensen
Head, ESO education and Public Outreach Department
Garching bei München, Germany
Tel: +49-89-3200-6761
Cell: +49-173-3872-621
Email: lars@eso.org

Про сповіщення

ID:ann12063

Зображення

Screenshot of tribute to ESO's unsung heroes
Screenshot of tribute to ESO's unsung heroes
тільки на англійській

Відео

Оберіть мову: English ann12063-uk — Сповіщення Данина пошани неоспіваним героям ESO
Оберіть мову: English ann12063-uk — Сповіщення Данина пошани неоспіваним героям ESO