ann12072-uk — Сповіщення

Повідомлення для ЗМІ: Віртуальна прес-конференція оголошує про важливе відкриття екзопланети

15 жовтня 2012 р.

Європейські астрономи, використавши інструментарій обсерваторії ESO Ла Сілла, відкрили чудову екзопланету. Результати побачать світ в журналі Nature від 17 жовтня 2012 року.

ESO влаштує онлайн прес-конференцію із журналістами, на якій пропонується можливість обговорити зі вченими результати відкриття та його значення.

Конференція буде проходити у вівторок 16 жовтня 2012, початок о 16:00 CEST.

Для участі у конференції та отримання додаткових матеріалів із ембарго (забороною попереднього оприлюднення), сумлінні представники засобів масової інформації повинні отримати акредитацію, зв'язавшись із Річардом Гуком по електронній пошті (rhook@eso.org). Журналісти повинні чітко вказати в листі, що вони згодні дотримуватися ембарго і не буде публікувати та обговорювати дослідження до 19:00 (UTC) середи 17 жовтня 2012 року.

Журналісти повинні мати доступ до комп'ютера із встановленою останньою версією Adobe Flash Player встановлений і адекватно швидким підключенням до Інтернету. Більш детальна інформація буде надана акредитованим журналістам.

Сумлінні представники преси, а також телеведучі можуть зареєструватися тут, щоб отримувати Інформаційний Бюлетень ESO, який містить прес-релізи ESO, відправлені за близько 48 годин до їх публічного розповсюдження, а також останні відео та сюжети від ESO, доступні для використання у документальних фільмів, кіно, відео, новинах і т.д. Щоб зареєструватися, будь ласка заповніть цю форму: http://www.eso.org/public/outreach/pressmedia.html # epodpress_form

Контакти

Richard Hook
European Southern Observatory
Garching, Germany
Phone: +49 89 3200 6655
Mobile: +49 151 1537 3591
Email: rhook@eso.org

Про сповіщення

ID:ann12072

Зображення

Exoplanet hunters at La Silla*
Exoplanet hunters at La Silla*
тільки на англійській