ann13004-uk — Сповіщення

Нові країни науково-просвітницької мережі ESO

1.5 мільярди людей можуть читати про ESO на своїх рідних мовах

22 січня 2013 р.

ESO знову розширила свою науково-просвітницьку мережу (ESON), призначивши національних представників для Росії, Румунії та Латвії. Наразі мережа охоплює 27 країн разом із 15 країнами-учасницями. Основа сайту ESO тепер доступна на 19 різних мовах. Це означає, що понад півтора мільярди людей тепер можуть отримати доступ до інформації про ESO та читати про астрономічні відкриття на своїй рідній мові. Прес-релізи перекладені на 17 різних мов, а багато із "Зображень Тижня" та оголошень стають доступними на все більшій кількості мов.

Осередки науково-просвітницької мережі ESO виступають в якості місцевих засобів масової інформації ESO та пропаганди із загальною метою сприяння місії Європейської Південної Обсерваторії та демонстрації багатьох надихаючих аспектів астрономії. Вони також слугують посередниками між засобами масової інформації та вченими в їх країнах, а також можуть надавати інформацію про проекти ESO та про інші наукові інформаційно-просвітницькі ініціативи.

В числі 27 країн науково-просвітницької мережі ESO є її 15 країн-учасниць: Австрія, Бразилія, Бельгія, Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Нідерланди, Португалія, Іспанія, Швеція, Швейцарія та Сполучене Королівства, а також Чилі (приймаюча сторона) та 11 країн: Албанія, Ісландія, Ірландія, Латвія, Норвегія, Польща, Румунія, Росія, Туреччина, Україна та США.

ESO приймає заявки на членство в ESON від осіб із астрономічним досвідом. Будь ласка, зв'яжіться із координатором ESON Олів'є Ено, якщо ви зацікавлені у співробітництві із перекладів веб-сторінок ESO та прес-релізів, а також виступати в якості місцевого посередника для засобів масової інформації.

Посилання

Контакти

Olivier Hainaut
ESO Science Outreach Network
Garching bei München, Germany
Tel: +49 89 3200 6752
Email: ohainaut@eso.org

Про сповіщення

ID:ann13004

Зображення

Map of the ESO Science Outreach Network
Map of the ESO Science Outreach Network
тільки на англійській