ann14024-uk — Сповіщення

Нові країни приєднались до Наукової Інформаційно-пропагандистської Мережі ESO

28 березня 2014 р.

Наукова Інформаційно-пропагандистська Мережа ESO (ESON) виросла після приєднання національних представників Угорщини, Сербії та Австралії. Наразі вона охоплює 30 країн, у тому числі 15 країн-учасниць ESO. Ядро сайту ESO тепер доступне 21 на різних мовах. Прес-релізи перекладаються на 18 мов. "Зображення тижня" та оголошення також стали доступними і на інших мовах.

Осередки науково-просвітницької мережі ESO виступають в якості місцевих засобів масової інформації ESO та пропаганди із загальною метою сприяння місії Європейської Південної Обсерваторії та демонстрації багатьох надихаючих аспектів астрономії. Вони також слугують посередниками між засобами масової інформації та вченими в їх країнах, а також можуть надавати інформацію про проекти ESO та про інші наукові інформаційно-просвітницькі ініціативи.

В числі 30 країн науково-просвітницької мережі ESO є її 15 країн-учасниць: Австрія, Бельгія, Бразилія, Данія, Чеська Республіка, Іспанія, Італія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Португалія, Швеція, Швейцарія та Сполучене Королівство, а також 15 країн, які не є учасниками: Чилі (приймаюча сторона), Албанія, Австралія, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Латвія, Норвегія, Польща, Росія, Румунія, Сербія, США, Туреччина та Україна.

Посилання

Контакти

Olivier Hainaut
ESO Science Outreach Network
Garching bei München, Germany
Tel: +49 89 3200 6752
Email: ohainaut@eso.org

Про сповіщення

ID:ann14024

Зображення

Map of the ESO Science Outreach Network
Map of the ESO Science Outreach Network
тільки на англійській