Сповіщення

Відкрийте для себе ESO Supernova

Інформаційний захід у науковому містечку Гархінга

06 березня 2015 р.

У четвер 16 квітня 2015, в 16:00 ESO запрошує студентів та співробітників всіх установ наукового містечка Гархінгу на презентацію планетарію та просвітницького центру ESO Supernova, котра пройде в аудиторії Eridanus у штаб-квартирах ESO. Центр ESO Supernova зводиться на місці розташувань штаб-квартир ESO, а відкриється він у середині 2017. Ця подія дозволить студентам, працівникам та й взагалі комусь із наукового містечка Гархінгу почути про можливості, пов'язані з цим проектом, котрі мають відношення до них. Координатор проекту Фабіан Рекманн та керівник віділу Освіти та Зв’язків із Громадськістю ESO Ларс Ліндберг Крістенсен розкажуть про стан проекту, а також пояснять, яким саме чином інші зацікавлені установи та приватні особи можуть стати його частиною, або ж іншим чином підтримати.

ESO Supernova буде передовим астрономічним центром, що надаватиме відвідувачам захоплюючі знання, котрі здатні викликати благоговіння перед Всесвітом, у якому ми живемо. Центр проводитиме навчальні класи та заходи з незабутнім поданням учбового матеріалу, у якому навіть найабстрактніші та найскладніші теми астрономії та фізики пояснюються і візуалізуються новаторським шляхом.

Серцем ESO Supernova буде повнокупольний планетарій з куполом 14 метрів у перетині, обладнаний найсучаснішою проекційною технікою і науково обгрунтованими тривимірними астрономічними моделями. На додаток до планетарію, також матиме місце цікава астрономічна виставка, що проходитиме на площах у 2200 квадратних метрів: вона ознайомлюватиме відвідувачів із наукою та технологіями сучасної астрономії, що дозволить їм дізнатися про наше місце у Всесвіті. Відвідини планетарію та виставки будуть безкоштовними. Їх можна буде відвідати самостійно, або ж у рамках однієї з щоденних екскурсій.

ESO Supernova також пропонуватиме розширену освітню програму, у тому числі спеціальні видовища у планетарії, а також екскурсії для дітей різного віку, семінари, навчальні матеріали для вчителів, які будуть використовуватися у просвытницькому центрі, або у класних кімнатах, а також багато іншого.

Втілення ESO Supernova стало можливим завдяки співпраці між Гейдельбергським Інститутом Теоретичних Досліджень (HITS), науково-дослідним інститутом Фонду Клауса Чіра та ESO. Будівництво буде за рахунок пожертвування від Фонду Клауса Чіра, а діяльнысть центру забезпечуватиме ESO.

Посилання

Контакти

Lars Lindberg Christensen
Head of ESO ePOD
Garching bei München, Germany
Tel: +49 89 3200 6761
Cell: +49 173 3872 621
Email: lars@eso.org

Про сповіщення

ID:ann15016

Зображення

Information event at the Garching Forschungscampus
Information event at the Garching Forschungscampus
тільки на англійській