Оголошення

Subscribe to receive news from ESO in your language!
ann14003-uk — Сповіщення
ESOcast 62: Three Planets Found in Star Cluster
15 січня 2014 р.: У цьому ESOcast ми подивимось, як астрономи використовували "мисливця на планети" HARPS в Чилі, разом з іншими телескопами по всьому світі, щоб виявити три планети, котрі обертаються навколо зорі у скупченні Messier 67. І хоча наразі підтверджене існування більше тисячі таких планет за межами Сонячної системи, тільки жменьку їх було знайдено в зоряних скупченнях. Примітно, що одна з цих нових екзопланет обертається навколо зорі, котра є дивовижним близнюком нашого Сонця, бо практично збігається з ним в усіх відношеннях. Додаткова інформація ESOcast - це серія відео-подкаст, присвячених донести вам останні новини та дослідження в ESO - Європейській Південній Обсерваторії. Підпишіться на наш відео-подкаст, щоб йти в ногу з останніми новинами від ESO: ESOcast доступний через ITunes в HD та SD. Він також є на YouTube, Vimeo та dotSUB та пропонується для скачування в кількох форматах, включаючи HD.
Читати докладніше
ann14002-uk — Сповіщення
Communicating Astronomy with the Public (the CAPjournal) #14 вже вийшов!
15 січня 2014 р.: Communicating Astronomy with the Public (the CAPjournal) #14 вже вийшов! Номер містить статті від Памели Гай про наукове спілкування через Google+ та від Едварда Гомеша про те, як взаємодіяти із знаменитими популяризаторами астрономії через Twitter. У розділі ресурсів, досліджень та додатків ми дивимося на діаграми Герцшпрунга та Рассела, і на спадщину використання картосхем для ілюстрації астрономічних даних. Там також є стаття про оцінку естетичної привабливості популяризаційних зображень.Райан Уайт пише про те, як активна уява та візуалізація можуть бути використані для астрономічного спілкування. Далі можете прочитати звіт про конференцію "Communicating Astronomy with the Public 2013" , котра мала місце у Варшаві (Польща) в жовтні минулого року.Про все це та багато іншого ви можете прочитати у цьому безкоштовному рецензованому науковому журналі для комунікаторів астрономії. Нижче посилання для завантажень.
Читати докладніше
ann14001-uk — Сповіщення
Новий додаток від ESO для Windows Phone 8, планшетів Windows 8.1 та ПК
10 січня 2014 р.: Безкоштовний додаток із назвою "European Southern Observatory", котрий демонструє неповторні образи Всесвіту від ESO, а також світлини її головних телескопів, тепер доступний для користувачів Windows Phone 8, планшетів Windows 8.1 та персональних комп’ютерів. Він вміщує 52 кращих зображень від ESO, в тому числі версії із високою роздільною здатністю. Також доступна додаткова інформація про показані астрономічні об'єкти, як оце про їх тип та відстані до них. Додаток було самостійно розроблено EspooTeam 2013 року, що дає можливість використання наших зображень під ліцензією Creative Commons Attribution 3.0. Безкоштовно завантажити його для планшетів Windows 8.1 та персональних комп’ютерів зможете тут, а версію для Windows Phone 8 можна взяти ось тут. Можливості, сумісні з Windows Phone 8, планшетом Windows 8.1 і ПК: Підтримка процесорів: x86, x64, ARM Мова: English Приблизний розмір: 23.9 MB 52 кращих зображень: опис зображення зображення із високою роздільною здатністю тип об’єкту на зображенні дистанція до об’єкту Розробка та публікація від EspooTeam ...
Читати докладніше