Події, виставки та кампанії

На додаток до пересилання важливих новин для ЗМІ та громадськості через прес-релізи, фото-релізи та відеоматеріали, ESO іноді організовує спеціальні заходи для громадськості, а також для ЗМІ. Прикладами таких подій є Дні Відкритих Дверей, зустрічі для обміну інформацією та зміцнення зв'язків між ESO та її промисловими партнерами, а також прес-заходи для надання інформації про важливі технічні та наукові розробки. Інформацію про майбутні та минулі події можна знайти на відповідних сторінках Прес-релізів та Спеціальних заходів.

ESO часто координує громадські наукові заходи у зв'язку з важливими астрономічними явищами. Наявна інформація про події минулого включає в себе сонячне затемнення 1999 року та транзит Венери в 2004 році. Інформація про минулі астрономічні події з головною участю ESO як і раніше доступна на веб-сайті ESO.

Для отримання інформації про майбутні астрономічні події та заходи ESO навколо них, звертайтеся до Відділу Освіти та зв'язків з громадськістю ESO

Новини та Заходи, пов'язані з освітніми програмами від ESO, випускаються Відділом Освіти ESO, котрий пропонує підтримку освіти в галузі астрономії та астрофізики, особливо на рівні вищої школи. Вона включає в себе надання деяких навчальних матеріалів, курси для вчителів та конкретні освітні проекти.