Оберіть мову: English ann12063-uk — Сповіщення Данина пошани неоспіваним героям ESO

Із нагоди свого 50-річчя, Європейська Південна Обсерваторія (ESO) випускає відео із назвою "Tribute to ESO’s Unsung Heroes", присвячене її минулим та теперішнім співробітникам - людям, котрі своєю пристрастю, відданістю та професіоналізмом привели ESO від сміливої ​​мрії у 1962 році до реальності найбільш продуктивної наземної обсерваторії сьогодення.

Хоча вони часто залишаються за кадром, це ті люди, котрі завдяки своїй повсякденній роботі вивели організацію у число кращих та сприяють досягненню амбітних програм. Від адміністративного персоналу та керівництва до кухарів та водіїв, від астрономів до інженерів... Всі в ESO є неоспіваними героями. Ми запрошуємо вас зустрітися із деякими з них у цьому фільмі.

Відео складається з набору фотографій, більшість із яких були зроблені маститим редакційним та професійним фотографом Максом Александером, який перебував із візитом на місцях розташування об’єктів ESO сайтів в рамках проекту, присвяченого річниці Європейської Південної Обсерваторії. Дане відео вперше було продемонстроване під час щорічної зустрічі персоналу, котра відбулася 11 вересня 2012 року в штаб-квартирі Європейської Південної Обсерваторії в Німеччині. Музика написана Джоном Стенфордом (johnstanfordmusic.com)

Припис:

ESO/Max Alexander. Music: John Stanford (johnstanfordmusic.com)

Про відео

ID:ann12063a
Мова:uk
Дата релізу [date]:24 вересня 2012 р. 11:43
Пов'язані оголошення:ann12063
Тривалість:07 m 42 s
Frame rate:30 fps

Про об’єкт


HD


Large


Medium

ВІдео Podcast
88,8 Мб

Small

Мале Flash
51,5 Мб
Мале QT
29,5 Мб

For Broadcasters


Також дивіться наші