Ogłoszenie

ESOcast 68: Drzwi otwarte ESO

24 października 2014

11 października 2014 r. w swojej siedzibie w Garching w Niemczech, ESO po raz kolejny udostępniło swój budynek dla odwiedzających. Około 3300 osób skorzystało z Dni Otwartych ESO, aby odwiedzić wiodącą na świecie organizację astronomiczną.

ESOcast 68 pokazuje różne atrakcje, które oferowali pracownicy ESO. Stoiska prezentowały szeroki zakres zagadnień, od inżynierii do obserwacji, a nawet pokazy planetaryjne i pokaz "kometarnego gotowania" na żywo. Ten odcinek ESOcast jest dla odwiedzających szansą na powtórne przeżycie atrakcji z Dnia Otwartego ESO, a dla pozostałych osób wskazówką czego będzie można się spodziewać następnym razem.

Więcej informacji

ESOcast to seria podcastów wideo poświęcona najnowszym odkryciom i badaniom w ESO - Europejskim Obserwatorium Południowym. Polecamy subskrybcję kolejnych odcinków, aby być na bieżąco z doniesieniami z ESO - dostępnymi poprzez iTunes w jakości HD oraz SD. Odcinki ESOcast są dostępne też na YouTube, Vimeo oraz w dotSUB. Można je pobierać w kilku formatach wideo, w tym w jakości HD.

Linki

O ogłoszeniu

Identyfikator:ann14082

Zdjęcia

Screenshot of ESOcast 68
Screenshot of ESOcast 68
Po angielsku

Filmy

ESOcast 68: ESO Opens its Doors
ESOcast 68: ESO Opens its Doors
Po angielsku